جستجو

حمل و نقل و مرجوع کالا

ارسال کالا و مرجوعی کالا از طریق پست یا تیپاکس امکان پذیر می باشد.

هزینه های اعلام شده برای ارسال مرسولات بصورت تقریبی می باشد.

ارسال با تیپاکس

تیپاکس همه روز به غیر از روزهای تعطیل رسمی ارسال کالا دارد.

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 36 تا 72 ساعت است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.tipaxco.com

 

ارسال با پست

پست همه روز به غیر از روزهای تعطیل رسمی ارسال کالا دارد.

پست برای کلیه شهرهای ایران قابلیت ارسال دارد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 36 تا 72 ساعت است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://tracking.post.ir

 

نکات ضروری :

امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست و تیپاکس ارسال می شوند، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این دو شرکت به دست مشتری برسند لذا موبایل پازل هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .

تمامی سفارشات موبایل پازل در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پست و تیپاکس می شوند. اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با موبایل پازل در تماس باشید .